چرا باید سایت داشته باشیم

چرا باید سایت داشته باشیم

چرا باید سایت داشته باشیم ؟

در این مقاله با ما همراه باشید تا جواب سوال مهم چرا باید سایت داشته باشیم ؟ را به شما بدهیم ،رشد روز افزون اینترنت و شبکه های مجازی باعث شده است تا اینترنت حرف اول را بزند و همه ی افراد بیشتر عمر خود را در اینترنت بگذرانند و در جایی که اینترنت نباشد زیاد دوام نیاورند .

چرا باید سایت داشته باشیم

چرا باید سایت داشته باشیم

در کل دنیا بیشتر کسب و کار ها اینترنتی و به صورت آنلاین صورت می گیرد.

ولی در کشور ما کمتر کسب و کاری وجود دارد که به صورت اینترنتی صورت میگیرد شاید به این دلیل است که افراد به کار و حرفه ی خود در زمینه ی پیشرفت ایمان ندارند و دودل هستند.
کارکرد یک سایت همانند یک پوستر بزرگ در وسط یک شهر و یا کاتالوگ تبلیغاتی و بروشور هایی که در شهر دست به دست مردم می رسد عمل می کند.

فقط از تفاوت های کوچکی برخوردار است همانند اینکه پوستر بعد از زمان مشخصی از شهر جمع می شود و کاتالوگ ها و بروشور ها جایی در گوشه و کنار خانه پیدا میکنند ولی وب سایت در هر ساعت از شبانه روز در هر مکانی که هستید در دسترس است و اگر طراح سایت خوبی داشته باشید سایت شما می تواند تا اخر عمر در خدمت شما باشد .

در مورد هزینه ها وب سایت نسبت به پوستر و کاتالوگ هزینه ی کمتری لازم دارد و فقط در شروع کار هزینه ی کمی لازم است و بعد از آن فقط برای نگهداری سایتتان و تمدید دامنه سالانه مبلغی هزینه لازم است که نسبت به فعالیتتان از 50 هزار تا 200 هزار می باشد.

چرا باید سایت داشته باشیم

چرا باید سایت داشته باشیم

در وب سایت دیگر محدود نیستید که فقط از عکس استفاده کنید و مطالب کوتاه استفاده کنید . در وب سایت میتوانید از تصاویر و فیلم و متن و انیمیشن نیز استفاده کنید.
سوالاتی که در ذهن یک فرد می تواند نسب به موضوع وب سایتتان شکل بگیرد قرار دهید تا فرد به راحتی با یک جست و جو از مطالبتان استفاده کند و اگر سوال داشت از طریق نظرات برای شما نشان دهد تا شما پاسخ سوال فرد را بدهید که هم در هزینه و هم در وقت صرفه جویی کرده باشید که هم به نفع شماست و هم مشتریان

چون یک وب سایت همانند یک منشی 24 ساعت آنلاین کار می کند.

چرا باید سایت داشته باشیم

چرا باید سایت داشته باشیم

وب سایت محدودیتی به زمان و مکان ندارد و همان طور که در هر زمانی می توان به آن دسترسی پیدا کرد در هر مکانی حتی خارج از ایران هم به راحتی می توان دست پیدا کردحتی قابلیت استفاده ی همزمان 50 نفر از دارد . با قرار دادن شماره تماس و ادرس و داشتن سایتی که در پایگاه ملی مربوطه ثبت شده باشد باعث اعتمادی بیشتر به وب سایتتان می شود که این اعتماد بیشتر به جنبه های مثبت دیگری به همراه خواهد داشت.
برای وب سایت داشتن نیاز به دفتر و شرکت معتبر نیست می توانید در منزل بنشینید و وب سایت داشته باشید و در آمد داشته باشید فقط کافی است وب سایتی که طراحی می کنید اصول و قواعد مد نظر را رعایت کرده باشد.
در کناره و گوشه وب سایتتان می توانید تبلیغات دیگری از برند ها و محصولات دیگر را هم انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *