وبلاگ نویسی در دیجیتال مارکتینگ (4)

وبلاگ نویسی در دیجیتال مارکتینگ

وبلاگ نویسی در دیجیتال مارکتینگ

وبلاگ نویسی در دیجیتال مارکتینگ یکی از شیوه های موثر برای رشد کسب و کار می باشد . شروع وبلاگ نوشتن چه به عنوان قسمتی از وبسایت و چه به طور مستقل، شیوه ای عالی برای ترغیب مشتریان به خرید کالا یا استفاده از خدمات است. محتوای خوب در وبلاگ، کلید اصلی موفقیت آن است. شاید نیاز باشد  یک گروه تولید محتوای خوب استخدام  کنید تا وبلاگ شما درخشان و عالی به نظر بیاید.

وبلاگ نویسی در دیجیتال مارکتینگ (1)

وبلاگ نویسی نه فقط مشتریان بیشتری را به کسب و کارتان جذب می نماید، بلکه یاری تان می کند تا مشهور گردید. چون وبلاگ بهترین جایی ایست که در مورد کسب و کار خودمی توانید صحبت کنید. در وبلاگ نقطه نظرات و نوع دیدگاه تان را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارید. بنابر این دست به کار شوید و یک وبلاگ را شروع کنید.

بعلاوه وبلاگ بستر مناسبی برای شنیدن فیدبک مخاطبان و مشتریان تان می باشد. این پر اهمیت ترین مسیری  می باشد که می توانید با مشتریان در ارتباط موثر باشید.

 

وبلاگ نویسی در دیجیتال مارکتینگ (2)
ارتباط خوب داشتن با مشتریان برای موفقیت الزامی است. وبلاگ بهترین راه اینست که بگویید که هستید و چرا منحصر بفردید. پس وبلاگ نویسی یکی از روش های موثر در دیجیتال مارکتینگ بشمار می رود که به شما کمک می نماید کسب و کارتان را رشد بدهید.

واضح است که نوشتن وبلاگ، چه به شکل وبلاگ نویسی در سایت و چه نوشتن پست هایی در دیگر سایت ها، از روش های بازاریابی درونگرا یا inbound marketing  بشمار می رود. همانطور که قبلا اشاره نمودیم، دیجیتال مارکتینگ شامل همه روش های مارکتینگ به صورت دیجیتال اعم از درونگرا و برونگرا می گردد. از آنجا که وبلاگ نویسی نوعی تولید محتوا content می باشد، باید روی کیفیت و غنای مطلب توجه کرد.

 

وبلاگ نویسی در دیجیتال مارکتینگ (4)
برای مثال به چند وبلاگ معتبر که در زمینه دیجیتال مارکتینگ مطالبی عالی می نویسند توجه می نماییم. نوشتار این وبلاگ ها هر کدام دارای خط مشی مخصوص و هدف مشخصی است.

 

  • Marketing land : وبلاگی می باشد که در آن می توانید اخبار مربوط به دیجیتال مارکتینگ را پیگیری نمایید.
  • Kiss metric: وبلاگی برای مطالعه در زمینه دیجیتال مارکتینگ می باشد.
  • Moz : وبلاگ معروف در زمینه سئو است .
  • Content Marketing Institute: وبلاگی در مورد بازاریابی محتوا یا content marketing است.
  •  Social media Examiner :در حوزه شبکه های اجتماعی و تاثیرات آن در دیجیتال مارکتینگ می نویسد.
  • Occam’s razor : که برای آشنایی هر چه بیشتر و یادگیری گوگل آنالیتیکس که خود مبحث مهمی در دیجیتال مارکتینگ می باشد، مطلب می نویسد.
  • وبلاگ نویسی در دیجیتال مارکتینگ (3)

امیدوارم این مقاله که توسط تیم کارشناسی شرکت لحظه وب ارائه شده، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد برنامه نویسی و طراحی سایت و … را دارند قرار گرفته باشد. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف ما در شرکت لحظه وب است. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین شرکت با ما در تماس باشید.

شما می توانید برای سفارش طراحی انواع سایت ، عکس برداری صنعتی و … خود از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید:

 

شماره تلفن همراه 09122141469

شماره تلفن دفتر :01132365968

آدرس دفتر بابل :خیابان شریعتی معلم4 نبش نیمای 6 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *