امتیاز کیفیت

Quality Score چیست؟

Quality Score چیست؟

کاربرد Quality Score یا امتیاز کیفیت در رتبه بندی گوگل برای تعیین کیفیت و سازگاری کلمات کلیدی وب سایت شما در تبلیغات کلیکی می باشد. این امتیاز در تعیین هزینه به ازای هر کلیک (CPC) استفاده می‌گردد و با بالاترین پیشنهاد مالی شما با در نظر گرفتن امتیاز کیفیت چند برابر می‌شود تا رتبه آگهی‌تان را در فرایند مزایده آگهی تعیین نماید.

 

 

 امتیاز کیفیت

 

 

Quality Score شما به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله :

  • نرخ کلیک شما (CTR)
  • ارتباط هر کلمه کلیدی به گروه تبلیغاتی آن.
  • کیفیت صفحه و اهمیت آن.-ارتباط متن تبلیغ شما
  • عملکرد حساب Google Ads شما

 

 امتیاز کیفیت

Quality Score را چطور افزایش دهید؟

از آنجایی که Quality Score تعیین می نماید تبلیغات شما کجا و چقدر نشان داده شوند، خیلی مهم است که رتبه خودتان را با کار دائم بر روی اکانت گوگل افزایش دهید. با متمرکز نمودن تلاش تان بر چند قسمت کلیدی می‌توانید به این مورد دست یابید:

جستجو و انتخاب کلمه کلیدی: کلمات کلیدی جدید و مرتبط پیدا نموده و به کمپین‌تان بیف؛ مثل عبارات طولانی که می‌توانند ترافیک کلی‌تان را نیز افزایش دهند.
سازماندهی کلمات کلیدی: کلمات کلیدیتان را در گروه‌های ثابت و سازمان یافته تقسیم نمایید که ارتباطشان با کمپین‌های تبلیغاتی‌تان مؤثرتر باشد.
پالایش متن آگهی: یک کپی از تبلیغات کلیکی‌تان را آزمایش کنید. کپی‌ای که بیشتر مورد هدف گروه‌های آگهی‌تان است. تبلیغات مؤثرتر، نرخ کلیک بالاتر می گیرند؛ این یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود امتیاز کیفیت است.
بهینه سازی صفحات مورد نظر وب سایتتان: پیگیری و بهینه‌سازی صفحات سایت بهترین راه برای ایجاد صفحاتی است که به طور مستقیم به گروه‌های آگهی‌تان مرتبط می‌شود و یک تجربه منسجم را از کلمات کلیدی گرفته تا تبدیل، برای بازدید کننده‌ها فراهم می‌کند.
اضافه نمودن کلمات کلیدی منفی: به طور مداوم عبارات جستجوی نامربوطی را که بودجه‌تان را هدر می‌دهند، جستجو، شناسایی و حذف نمایید.

امیدوارم مقاله Quality Score چیست؟ که توسط تیم کارشناسی شرکت لحظه وب ارائه شده، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد برنامه نویسی و طراحی سایت و … را دارند قرار گرفته باشد.

 

شما می توانید سفارش طراحی انواع برند ، لوگو و… و طراحی سایت خود را از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف ما در شرکت لحظه وب است. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین شرکت با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *