Keyword Stuffing

Keyword Stuffing یا تکرار کلمه کلیدی چیست؟ چرا تکرار کلمه کلیدی اشتباه می باشد؟

Keyword Stuffing یا تکرار کلمه کلیدی چیست؟ چرا تکرار کلمه کلیدی اشتباه می باشد؟

در واقع Keyword Stuffing یا تکرار کلمه کلیدی یک تکنیک برای سئو و بهینه سازی سایت بود با هدف افزایش رتبه در کلمه ای خاص که سال ها پیش توسط وب مستران استفاده می شد . آنچه در این روش  رخ می داد ، استفاده از کلمات کلیدی به تعداد دفعات زیاد و به صورت غیر طبیعی در متن و محتوای تولیدی سایت بود . با این کار به طور غیر طبیعی روبات های موتورهای جستجو در گیر آن کلمات می گشتند و در نتیجه به آن سایت در آن کلمات جایگاه خاصی می دادند . این شیوه بیشتر در سال های 2007 تا 2011 میلادی در سئو تاثیر گذار بود ولی با ورود الگوریتم پاندا این روش دیگر جایی برای خود نداشت و به یک کابوس برای وب مستران تبدیل شد.

 

Keyword Stuffing

 

 

در گذشته سعی می کردیم که کلمه کلیدی هدف حداقل در 3 درصد از کلمات صفحه تکرار شود یا به عبارت دیگر در هر 3 خط از محتوا دو بار دیده شود. اما این روش امروز کارایی گذشته را ندارد.

از دست دادن رنک و اعتبار یک سایت به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد که تکنیک Keyword Stuffing یا تکرار کلمه کلیدی یکی از آن ها می باشد . در زیر به 2 ضرر احتمالی اشاره می نماییم :

از دست دادن جایگاه و رتبه وب سایت یا google penalize

بدیهی است که شما با استفاده از این روش عملا شمشیر خود را برای گوگل و سایر موتورهای جستجو از رو بسته اید. آیا به گوگل حق نمی دهید که با این دشمنی شما مبارزه نماید ؟ گوگل دغدغه همیشگیش رضایت کاربران خود می باشد . آیا با این کار یعنی استفاده از کلمات کلیدی به دفعات بسیار زیاد و کسالت بار , کاربران را آزرده نمی نمایید ؟

 

Keyword Stuffing

از دست دادن کاربران سایت

فرض کنید ما در این مقاله از کلمه Keyword Stuffing یا تکرار کلمه کلیدی به شدت استفاده می نمودیم , به طوری که در هر خط حداقل 5 بار و در هر پاراگراف 20 دفعه شما این کلمه را می دیدید . آیا بازهم مایل بودید که تا آخر این مقاله را مطالعه کنید ؟ آیا باز هم وقت می گذاشتید تا دیگر مقالاتی که توسط ما در این وب سایت منتشر شده را مطالعه کنید ؟ قطعا نه ! اینجاست که مهمترین ضرر استفاده از به کار بردن کلمات کلیدی بیش از حد (  تکرار کلمه کلیدی ) را برای خود و وب سایتم به ارمغان آورده ایم ! یعنی از دست دادن کاربرانی مانند شما .

 

Keyword Stuffing

 

در نهایت خودتان قضاوت نمایید که آیا ارزش دارد از این تکنیک منفور در وب سایتتان استفاده نمایید ؟ آن هم به دلیل افزایش رتبه ای که قطعا نسیب تان نمی شود .

 

امیدوارم مقاله Keyword Stuffing چیست؟ چرا تکرار کلمه کلیدی اشتباه می باشد؟ که توسط تیم کارشناسی شرکت لحظه وب ارائه شده، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد طراحی کمپین تبلیغاتی و طراحی سایت و … را دارند قرار گرفته باشد.

 

 

 

شما می توانید سفارش طراحی کمپین تبلیغاتی و طراحی انواع سایت خود را از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف ما در شرکت لحظه وب است. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین شرکت با ما در تماس باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *