محتوای تالیف‌ شده

محتوای تالیفی چیست ؟

محتوای تالیفی چیست ؟

محتوای تالیفی به معنای خلق یک مطلب از ذهن نویسنده می باشد. این نوع محتوا نیازمند پژوهش و مطالعه است. لذا خروجی یک مطلب تالیفی با یک مطلب گردآوری شده یا ترجمه‌شده تفاوت فراوانی دارد. محتوای تالیف‌ شده  دارای ساختاری روان و باب سلیقه مخاطب فاسی ‌زبان می باشد .

 

محتوای تالیف‌ شده

 

برای تولید محتوا مخصوصا محتوای متنی روش‌های گوناگونی وجود دارد. از کپی محض و بازنویسی محتوای دیگران گرفته تا ترجمه و تالیف، همه و همه شیوه های متفاوتی می باشند که می‌توانید از آنها استفاده نمایید. ولی بهترین و ارزشمندترین شیوه ، محتوای تالیفی است.

 

ویژگی های محتوای تالیفی

همان‌طور که در بالا ذکر نمودیم محتوای تالیفی ویژگی های منحصر به ‌فردی دارد که در مطالب بازنویسی یا ترجمه شده مشاهده نمی‌شود.

در ادامه به مهمترین ویژگی‌های محتوای تالیفی اشاره می‌نماییم:

  • محتوای تالیفی کپی یا ترجمه شده نمی باشد و نمونه مشابهی نباید داشته باشد.
  • برای گردآوری منابع و تالیف محتوا با کمک دانش فردی و تجربه‌های شخصی، نیازمند صرف زمان، مطالعه و پژوهش زیادی می باشید.
  • امکان به‌روزرسانی و ویرایش محتوای تالیف شده در هر زمانی هست.
  • این محتوا برای سئو و موتورهای جستجو ارزش بسیار فراوانی دارد؛ زیرا یک محتوای دست اول و منحصربه‌فرد می باشد.
  • منشأ این محتوا از ذهن و خلاقیت نگارنده آن می باشد و لحن و ادبیات خود او را دارد.

محتوای تالیف‌ شده

چرا تألیف محتوا مهم است؟

همان‌گونه که اشاره نمودیم محتوای تالیفی نظیر ندارد و به همین خاطر مخاطبان و خوانندگان، کارفرما و حتی موتورهای جستجو مثل گوگل برای آن ارزش زیادی قائل می باشند. این نوع محتوا چون متمایز است، در نتیجه شما را برجسته‌تر می‌نماید و موجب می‌شود قدرت بیشتری داشته باشید. از آنجایی که نمونه مشابه آن جای دیگری جز شما یافت نمی‌شود، در نتیجه به عنوان یک منبع ارزشمند، موثق و قابل اعتماد شناخته می‌شوید که مخاطبان دائما با شما در ارتباط می باشند و به شما رجوع می‌نمایند.
از سوی دیگر واقعیات و نکات ارزشمند در این نوع محتوا خیلی زیاد است که سبب می شود مطلب شما یک محصول کاربردی و عملیاتی گردد. ضمن اینکه بدون‌ شک محتوای تالیفی از نظر سئو ارزش خیلی زیادی دارد و  ترافیک ورودی زیاد و با کیفیتی می‌توانید داشته باشید.

 

 

امیدوارم مقاله محتوای تالیفی چیست ؟ که تیم کارشناسی شرکت لحظه وب ارائه شده، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد برنامه نویسی و طراحی سایت و … را دارند قرار گرفته باشد.

 

 

شما می توانید سفارش طراحی انواع سایت خود را از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف ما در شرکت لحظه وب است. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین شرکت با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *