قالب وردپرس چیست

قالب وردپرس چیست؟

قالب وردپرس چیست؟

قالب وردپرس در حقیقت همان ساختار ظاهری سایت شما است که کاربر مشاهده می­ نماید. قالب‌های وردپرس انواع مختلفی دارند (قالب‌های فروشگاهی، شرکتی، خبری و چندمنظوره و…) که شما باید با توجه به محتوای سایت تان قالب موردنظرتان را انتخاب نمایید.

قالب وردپرس چیست

قالب­‌های وردپرس شکل کلی وب‌­سایت شما را نمایش می‌­دهد. این قالب­‌ها تنوع خیلی فراوانی دارد، که شما با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را می‌­توانید رایگان استفاده نمایید.
البته قالب­‌های غیر رایگان پیشرفته‌­تری هم هست، که با توجه به نیاز خود از آن‌ها می­‌توانید استفاده نمایید. این قالب­‌ها به سلیقه شما در هر جای سایت شما نمایش داده می شوند و شما با هر فونت، سایز و رنگی آن‌ها را می­‌توانید جایگذاری نمایید.

شما می‌توانید با استفاده از قالب‌های وردپرس هر  مدل سایتی را به وجود بیاورید (فروشگاهی، شرکتی، خبری و هر سایت دیگری که فکرش را بکنید).
اصلاً مهم نیست که سایتی که می‌خواهید بسازیدچقدر بزرگ باشد، زیرا  با استفاده از وردپرس هر سایتی با هر مقدار حجم داده و اطلاعات می‌توانید ایجاد نمایید. خودتان نیز به‌ آسانی و بدون داشتن کمترین دانشی در زمینه برنامه‌نویسی می توانید ، سایت تان را مدیریت نمایید.

قالب‌های فراوانی برای وردپرس طراحی‌گشته و در لحظه وب نیز قالب‌هایی برای کارکردهای گوناگون موجود است. کافی است یک قالب زیبا برای سایت تان دریافت نمایید.

شما با استفاده از وردپرس و طیف بسیار وسیعی از قالب‌ها و افزونه‌هایی که دارد، هر نوع سایتی که مدنظر دارید را ‌بزاحتی می‌توانید پیاده‌سازی نمایید.

امیدوارم  مقاله قالب وردپرس چیست؟ که توسط تیم کارشناسی شرکت لحظه وب ارائه شده، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد طراحی سایت و … را دارند قرار گرفته باشد.

 

شما می توانید سفارش طراحی سایت خود از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف ما در شرکت لحظه وب است. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین شرکت با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *