فرق تگ h1 و عنوان سئو

تفاوت تگ h1 و عنوان سئو در سایت وردپرس

تفاوت تگ h1 و عنوان سئو در سایت وردپرس

اگر می خواهید سئو سایت خود را بهینه نمایید و یک محتوای اصولی تولید کنید، پیشنهاد می کنم تا  انتهای این مقاله (تفاوت تگ h1 و عنوان سئو  ) همراه ما باشید.شما برای شروع نوشتن محتوا به یک عنوان نیاز دارید.عنوان مطالب اهمیت فراوانی برای موتورهای جستجو دارد.بعلاوه عنوان برای کاربران مهم می باشد .عنوان سئو مثل اسم مغازه شما است که کاربر یا مشتری با یک نگاه تصمیم می گیرد که بماند یا برود.

 

فرق تگ h1 و عنوان سئو

در افزونه yoast seo شما دو  بخش عنوان مطلب و عنوان سئو دارید که در ادامه فرق این دو (تفاوت تگ h1 و عنوان سئو ) را برای شما بازگو میکنم.

 

تفاوت تگ h1 و عنوان سئو

ابتدا در مورد تگ هدینگ به اختصار  توضیح  می دهیم.تگ هدینگ که با h نشان داده می شود دارای شش بخش h1 تا h6  است که اهمیت تگ ها هرچقدر به سوی شش می رود کمتر می گردد.در سئو توضیه شده که اول از تگ h1 برای شروع مطالب استفاده  نمایید .این کار به صورت پیشفرض در محتوای وردپرس وجود دارد.

 

فرق تگ h1 و عنوان سئو

 

شما با پرنمودن فیلد عنوان در واقع یک تگ h1 برای محتوای خود انتخاب کرده اید.

عنوان سئو نوشته ایی می باشد که به کاربران هنگام کلیک بر روی لینک شما نمایش داده می شود.

شما می توانید یک عنوان متناسب با محتوا و کلمه کلیدی برای خود انتخاب نمایید.سعی کنید کلمه کلیدی در اول عنوان قرار داشته باشد.همانگونه که در تصویر مشاهده می نمایید در زیر عنوان یک نوار نارنجی رنگ  دیده می شود.سعی کنید این نوار را با بیشتر نمودن کلمات عنوان به رنگ سبز تبدیل نمایید.

عنوان محتوا و عنوان سئو

عنوان محتوا عنوانی می باشد برای کاربران همیشگی که سایت شما را می شناسند ولی عنوان سئو عنوانی است که افراد با جستجوی سایت شما آن را در قسمت پیشنهاد های موتور گوگل می بینند.با توجه به این موضوعات اهمیت این دو عنوان مشخص گشت .در نتیجه متوجه شدید که عنوان سئو خیلی با ارزش تر از عنوان محتوا است چون قرار است کاربران جدید را به سایت بیافزاید.

 آیا تفاوت در عنوان مطلب و عنوان سئو اجباریست؟

نه، هیچ اجباری در این کار نیست.شما برای دریافت بهترین نتیجه موقعی که کلمه کلیدی خود را در ابتدا می آورید نا خودآگاه تغییر را ایجاد می نمایید.

ویرایش عنوان سئو

برای انجام این کار به تنظیمات yoast seo رفته و ار قسمت ظاهر جستجو انواع محتوا را بیابید.شما می توانید برای برگه ها و محصولات خود نیز این عمل را انجام دهید.

با کمک این بخش در پست‌های شما چنین حالتی نمایان می‌گردد و شما می‌توانید با کلیک بر روی آن عنوان سئوی خود را وارد نمایید. تا اینجا به تفاوت تگ h1 و عنوان سئو در وردپرس پی بردیم.

بنابر این متوجه شدید که تفاوت تگ h1 و عنوان سئو در حفظ موقعیت و پیش نمایش محتوای ما  می باشد .شما می توانید از افزونه yoast seo برای تنظیمات سئو و عنوان سئو یاری بگیرید.

 

امیدوارم مقاله تفاوت تگ h1 و عنوان سئو در سایت وردپرس که توسط تیم کارشناسی شرکت لحظه وب ارائه شده، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد طراحی کمپین تبلیغاتی و طراحی سایت و … را دارند قرار گرفته باشد.

 

 

 

شما می توانید سفارش طراحی کمپین تبلیغاتی و طراحی انواع سایت خود را از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف ما در شرکت لحظه وب است. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین شرکت با ما در تماس باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *