بهترین کلمات کلیدی برای طراحی سایت (2)

بهترین کلمات کلیدی برای طراحی سایت

بهترین کلمات کلیدی برای طراحی سایت

همیشه سوالات زیادی در بخش آموزش سئو سایت در مورد نقش کلمات کلیدی در سئو سایت و طراحی سایت مطرح می گردد، همین موضوع سبب شد تا مطالب زیادی  در این مورد تحریر شود. در تعریف کلمات کلیدی باید گفت که کاربران و حتی خود شما نیز در موقع جستجو در گوگل کلماتی را وارد نموده که مستقیماً به موضوعی که دنبالش می گردید اشاره دارد و یا به آن بسیار نزدیک می باشد . برای دقیق شدن نتایج و محدود نمودن آنها اشخاص زیادی از ترکیب دو یا چند کلمه برای جستجو استفاده می نمایند که به نام کلمات کلیدی آنها را می شناسیم. با این اوصاف به خوبی واضح می باشد که کلمات کلیدی در طراحی وب سایت اهمیت خیلی زیادی دارند و در حقیقت از پایه های طراحی سایت هستند.

 

بهترین کلمات کلیدی برای طراحی سایت (1)

بهترین کلمات کلیدی برای سئو سایت

در جستجوی کاربران کلمات کلیدی همانطور که ذکر شد نقش اساسی ایفا می نمایند و موتور جستجو نیز سایت ها را بر اساس کلمات کلیدی رتبه دهی می نماید. پس انتخاب کلمات کلیدی مناسب اهمیت بسیار فراوانی در طراحی سایت شما دارد و اثر بسزایی در سئو سایت شما خواهد گذاشت. کلمات کلیدی سایت خود را باید بر طبق مؤلفه هایی انتخاب نمایید که در مقالات گذشته اشاره نمودیم و به صورت مختصر باید بگوییم که مهم ترین مؤلفه ارتباط قوی کلمات کلیدی با خدمات و محصولات ارائه شده توسط سایت شما است. ترکیب صحیح و انتخاب کلماتی که بیشترین جستجو را توسط کاربران دارندی و کلمات مشابه و چند بخشی که کسب رتبه در آنان راحت تر می باشد نیز از دیگر مؤلفه های انتخاب کلمات کلیدی مناسب بهینه سازی سایت می باشد. با یک ذکر یک مثال قضیه را بازتر می نماییم. فرض م کنیم شما در عرصه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل فعالیت می نمایید، اگر بخواهید بهترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب نمابید باید موارد زیر را در نظر داشته باشید. طراحی سایت، طراحی سایت شرکتی، هاست، طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت، پشتیبانی سایت، سئو سایت و غیره.

 

شاخصه های مهم کلمات کلیدی در طراحی سایت

ولی کلمات کلیدی مورد استفاده در سایت ما جدای از مؤلفه های گفته شده فوق باید دارای چه مشخصه ها و شاخصه های دیگری باشند. طبیعتاً علاوه بر استفاده فنی از کلمات کلیدی برای صفحات و متا ها و تگ های سایت، بیشترین استفاده از کلمات کلیدی در محتوای سایت شما هست. کلمات کلیدی باید شامل مباحث و مضمون اصلی سایت شما گردند و مشتریان و کاربران را به صورت هدفمند در انتخاب کلمات کلیدی در نظر بگیرید. در نظر گرفتن عنوان صفحه و نیز محتوای کلی صفحه سایت شما نیز از دیگر مشخصه های استفاده از کلمات کلیدی در محتوای سایت می باشد.

 

بهترین کلمات کلیدی برای طراحی سایت (3)

امیدوارم این مقاله که توسط تیم کارشناسی شرکت لحظه وب ارائه شده، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد برنامه نویسی و طراحی سایت و … را دارند قرار گرفته باشد.شما می توانید سفارش طراحی انواع سایت خود را از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف ما در شرکت لحظه وب است. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین شرکت با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *