کاتالوگ الکترونیکی

اهمیت استفاده از کاتالوگ دیجیتال

اهمیت استفاده از کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال یک فایل رایانه ای یا وب سایتی می باشد که برای عرضه نمونه هایی از کارهای فرد یا محصولات ارائه شده توسط یک تجارت در قالب دیجیتال استفاده می گردد. این موارد غالبا از طریق ترکیبی از تصاویر گرافیکی ، مثل تصاویر یک کالا ، همراه با متنی حاوی توضیحات و اطلاعات اضافی ، ارائه می گردند.

 

 

چنین کاتالوگ هایی توسط بازاریابان آنلاین می توانند مورد استفاده قرار گیرند و به مشتریان امکان می دهد محصولات را بصورت آنلاین مشاهده نموده و بعد آن کالاها را مستقیم یا از طریق یک فروشنده سفارش دهند. در ضمن می توان از کاتالوگ دیجیتال برای عرضه مجموعه ای از اطلاعات در قالب دیجیتال ، نظیر نمونه هایی از کارهای یک هنرمند یا منابع مشترک در یک سازمان ، استفاده نمود.

نرم افزار مورد استفاده برای ساخت کاتالوگ الکترونیکی ، بسته به تنظیمات طراح کاتالوگ ،کمی متفاوت می تواند باشد. برای ایجاد کاتالوگ هایی که کم و بیش تعاملی می باشند می توان از برنامه های گوناگونی استفاده نمود ، اگرچه طراحی کلی هر کاتالوگ معمولا برای دسترسی آسان اطلاعات  می باشد. از نرم افزار می توان برای ساخت یک کاتالوگ الکترونیکی از طریق نمایش اسلاید یا به عنوان مجموعه ای از صفحات مجازی استفاده نمود که می توان آنها را به شیوه ی مشابه کاتالوگ فیزیکی ورق زد. قالب های دیگر می توانند ساده تر باشند و کاتالوگ را به عنوان یک سری از صفحات وب ارائه می دهند که به آسانی قابل پیمایش می باشد.

مزایایی استفاده از کاتالوگ دیجیتال

شما با افزودن یک کاتالوگ دیجیتال به مجموعه ابزار بازاریابی می توانید به دلایل زیر فواید بزرگی را بدست آورید :

  • مشتریان می توانند از هرجایی به کاتالوگ شما دسترسی داشته باشند
  •  امکان اشتراک گذاری کاتالوگ دیجیتال
  •  ادغام پرونده های چندرسانه ای از قبیل صوتی و تصویری با کاتالوگ دیجیتال
  •  کاتالوگ خود را با فروشگاه وب یا دیگر منابع آنلاین خود متصل نمایید
  •  اپدیت و به روز رسانی آسان تر نسبت به کاتالوگ چاپی
  • کاهش هزینه های چاپ و توزیع
  • از کاتالوگ خود برای ارزیابی داده های کلیدی مشتری استفاده نمایید
  •  یک کاتالوگ دیجیتال باید به عنوان افزونه فهرست چاپ موجود شما عمل نماید

امیدوارم  مقاله اهمیت استفاده از کاتالوگ دیجیتال که توسط تیم کارشناسی شرکت لحظه وب ارائه شده، مورد استفاده دوستان و عزیزانی که قصد طراحی کاتالوگ دیجیتال و … را دارند قرار گرفته باشد.

 

 

شما می توانید سفارش طراحی کاتالوگ دیجیتال خود از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در میان بگذارید. پیاده سازی طرح و ایده شما به بهترین شکل ممکن، مهم ترین هدف ما در شرکت لحظه وب است. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین شرکت با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *